אתה נמצא כאן : הוראות הפעלה > אודות אתר הוראות הפעלה של ישראל

אודות אתר הוראות הפעלה של ישראל


אתר 'הוראות הפעלה' הוקם במטרה לחסוך בשימוש בנייר המופק בכמויות עצומות לצורך מתן הוראות תיפעול עבור מכשירי חשמל ו/או אלקטרוניקה שונים המשמשים אותנו בשיגרת היום.

בשנים האחרונות גדלה המודעות לשמירה על סביבה ירוקה בכל חלקי העולם. כחלק מהמאמץ העולמי לשמור על כדור הארץ בו אנו חיים ומתוך חובה מוסרית, מספק אתר 'הוראות הפעלה' את החלופה לשימוש בטונות הנייר אשר כבר בתהליך הפקתו מהווה סיכון אקולוגי לכדור הארץ.

ייצור הנייר נעשה על-ידי כריתת עצים החשובים מבחינה אקולוגית לכדור הארץ ותורמים לאיכות האוויר שאנו נושמים. כריתת עצים אלה לצורך שימוש לייצור נייר מסכן את האיזון האקולוגי של כדור הארץ ומסכן את המשך הישרדות האדם על הכדור.

לפי נתוני המשרד לאיכות הסביבה , צריכת מוצרי הנייר בישראל עומדת על כמיליון טון בשנה, מעט מאד אנשים מוצאים את פיתרון מיחזור הנייר ומשליכים אותו למתקני האיסוף, רובנו זורקים את הנייר לפח האשפה ועל-ידי כך מגדילים את נפח הפסולת שגם היא תופסת חלק נכבד בזיהום הכדור.

בנוסף לפגיעה בעצים נעשה גם שימוש בחומרים כימיקלים לצורך הפקת הנייר ו/או להטמנתו. חומרים אלו פוגעים בשכבת האוזון ואף גורמים לבזבוז עצום בחומרי הגלם המשמשים לתהליכים אלה.

הקמת אתר ' הוראות הפעלה ' המאגד בתוכו מאות הוראות תיפעול למאות מוצרים שונים הנמצאים בשימוש ברוב בתי האב בארץ, תורם לשמירה על הגלובוס שבו כולנו חיים.
יחד עם זאת האתר בנוי בצורה נוחה וקלה לתפעול על-ידי כל אדם החפץ למצוא את הוראות ההפעלה למכשיר שברשותו במהירות וללא תשלום.

אנו מקווים כי תעשו שימוש באתר אשר גם יספק לכם את העזרה בתיפעול המכשירים שברשותכם וגם יעזור לכולנו לתרום ביחד וכל אחד לחוד את חלקו בחובה המוסרית לשמור על הכדור בו אנו חיים.

בברכה,

צוות אתר 'הוראות הפעלה'

רוצה לשלב את אתר הוראות הפעלה של ישראל באתרך


בחר באחת התמונות והעתק את הקוד שמתחתיה לאתרך במקום שבחרת.

הוראות הפעלה


הוראות הפעלה


הוראות הפעלה


הוראות הפעלה


שיתוף אתר הוראות הפעלה של ישראל ישירות לפייסבוק ולטוויטר שלכם.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר

עיתונות


כתבה ב-Ynet על אתר הוראות הפעלה של ישראל מתוך מדור "עלו ברשת" שנכתב ב-13/06/10 (קישור לכתבה)

הוראות הפעלה ב-YNET

קישורים לשיתוף האתר

רדיו אונליין

חיפוש הוראות הפעלה

ניתן לחפש גם מוצר חשמלי, גם חברה וגם דגם, אך יש לחפש כל אחד מהם בנפרדהצטרפו אלינו בפייסבוק

5 המוצרים הכי נצפים באתר

המוצר%
מכונת כביסה32%
תנור9%
מדיח כלים7%
מייבש כביסה6%
מקרר5%
כל השאר41%

5 החברות הכי נצפות באתר

החברה%
בקו13%
א.א.ג11%
בוש7%
אל.ג'י7%
דלונגי5%
כל השאר57%

כל הזכויות שמורות לאתר הוראות הפעלה של ישראל 2011 ©

הוראות הפעלה